درباره ما
مختصری درباره خدمات سایت

فروشگاه اینترنتی IM IRANI به عنوان مرجع تخصصی بررسی و خرید آنلاین لوازم خانگی و آشپزخانه توسط شرکت ویدا تجارت ایرانیان راه اندازی و مدیریت میگردد. 

راهبرد این شرکت حمایت و عرضه تولیدات با کیفیت داخلی  و همچنین ارائه لوازم و تجهیزات خارجی بدون مشابه داخلی میباشد. 

مزیت IM IRANI نسبت به دیگر فروشگاه های داخلی "قیمت رقابتی" ، "ضمانت تعویض"، "پاسخگویی 24 ساعته" و "تحویل به موقع درب منزل" میباشد. اولویت اول کار IM IRANI رضایت مشتریان خود است.

نحوه تحویل کالا:

تحویل سفارش در شهر تهران در هفت روز هفته براساس بازه زمانی اعلام شده توسط خریدار خواهد بود. در ایام کمپین و جشنواره جهت مشتریان پایتخت امکان ارسال بوسیله پست نیز وجود خواهد داشت که مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه مربوطه دریافت خواهد شد. این سفارشات با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

  • ماموریت

    ایجـاد رونـدی همیـشگـی از تجـربـه ای عالـی برای مشتـریـان. (در هـر زمـان و هـر مـکان و بـرای همــه) فرقی نمی کند خریدارباشید یا فروشنده، ما مشتـاقانـه امیدواریم تجـارت الکتـرونیـک بخشـی از زنـدگـی روزمـره شمـا شـود.

  • هدف

    ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.