• قوانین سایت

  خریدار عزیز لطفا برای اطلاعات بهتر و دقیق تر درباره خرید از سایت IM IRANI قوانین را به دقت مطالعه کنید. ثبت کردن سفارش از سوی کاربر به منزله پذیرفتن تمام قوانین خرید است.

  پس با دقت این صفحه را مطالعه کنید.

 • قوانین کلی و عمومی

  کلیه اصول و رویه هایی که در سایت IM IRANI قرار دارد کاملا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و حمایت از کالای ایرانی است وکاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط به کاربر هستند. اگر تغییراتی در قوانین رخ دهد در همین صفحه برای شما قرار خواهد داده شد و استفاده مستمر از  سایت به معنی قبول کردن تمام قوانین و تغییرات است.

 • تعریف خریدار یا کاربر

  خریدار یا کاربر شخصی است که خود در وب سایت مشخصات خود را پر کرده و ثبت نام کرده است و تمام صحت و درستی اطلاعات به عهده خود خریدار یا کاربر است و IM IRANI  هیچ تعهدی برای صحت اطلاعات وارد شده از طرف کاربران ندارد.

 • ارتباطات الکترونیکی

  بعد از ثبت سفارش از طرف خریدار، اگر ثبت سفارش مطابق با قوانین و رویه ها و سیاست های سایت باشد، از طرف IM IRANI به شما یک پیغام به صورت SMS یا ایمیل جهت اطلاع رسانی برای ثبت سفارش شما ارسال خواهد شد. تمام تماس ها و ارتباطات IM IRANI از طریق ایمیل و شماره تماس های ثبت شده توسط خریدار است.

 • سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

  تمامی اطلاعات وارد شده از طرف کاربران توسط IM IRANI محافظت میشود و بابت نگه داری خود را در برابر خریداران مسئول میداند. تیم IM IRANI تمام تلاش و تجهیزات لازم را برای نگهداری ایمن از اطلاعات شخصی کاربران را در حد توان به روز نگه میدارد. تمامی محصولات ثبت شده در IM IRANI و اطلاعات وارد شده متعلق به این شرکت میباشد و برای استفاده از مطالب این وب سایت نیازمند مجوز کپی و برداشت هستید، اگر بدون داشتن مجوز از مطالب این وب سایت استفاده شود پیگرد قانونی دارد.

  کاربران مسئول حفظ تمام اطلاعات کاربری خود هستند چنانچه این اطلاعات از سمت خود کاربر در اختیار دیگران قرار بگیرد IM IRANI هیچ مسئولیتی برعهده ندارد. 

  تنها وب سایت رسمی IM IRANI به آدرس http://imirani.com/ میباشد و هیچگونه وب سایت دیگری ندارد. کاربران گرامی میتوانند با استفاده از اطلاعات درج شده در قسمت تماس با ما به صورت مستقیم با کارشناسان IM IRANI ارتباط برقرار کنند.

 • خسارت هنگام حمل و نقل

  تمام تلاش تیم IM IRANI سالم رساندن محصولات به دست خریداران است. تمام محصولات به صورت بسته بندی های کاملا ایمن و صحیح به پست داده میشود اما اگر خسارتی به محصول وارد شده باشد، IM IRANI محصولات را در 24 ساعت از خریدار تحویل گرفته و بعد از جلسه ای خسارت وارده را از پست گرفته و محصول دیگری را سالم و صحیح به مشتری میرساند.